Basqueland Brewing Project (39)
Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.
Verder lezenBrouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!
Verder lezenGrolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezen
"Niet zo duidelijk wat bedoeld wordt te bereiken met dit geheel, of welke kant je ermee op moet. Van de geroosterde kokosnoot die zou moeten komen bijvoorbeeld valt als zodanig nauwelijks iets te merken. Stelt dan ook wat teleur ten opzichte van de verwachting. Maakt verder vooral een bittere indruk met weinig souplesse. Beetje stramme porter."
Ton van der Koppel