Brasserie Atrium (8)
Duvel Distilled 2026 rijpte tien jaar op bourbon- en sherryvaten en kreeg een Sauternes-finish. Lees over smaak, productie en verkoop in Nederland.
Verder lezenLa Trappe Quadrupel Special Edition 2026 zet een iconisch trappistenbier in de schijnwerpers. Ontdek het verhaal achter deze bijzondere editie.
Verder lezenDrie glazen, twee bieren: herken jij het verschil? Leer hoe je thuis een driehoekstest doet en wat de uitslag zegt over jouw smaakvermogens.
Verder lezenHenri Reuchlin is bierkenner, auteur en biersommelier. Ontdek zijn rol in de Nederlandse biercultuur, zijn boeken en zijn nieuwste HOP ODE.
Verder lezen
"Een session IPA laag in de alcohol alcohol maar vol met smaak. duidelijk aanwezige hop geuren en een klein bittertje op het eind. Een mooi zomers biertje om de zomeravond mee door te brengen."
Ronald Verduijn