Brasserie L'Échasse (1)
Op de proeftafel bij Bierista staat deze keer de Corsendonk Tempelier, een Belgisch amberkleurig bier met 6% alcohol.
Verder lezenUiltje Brewing Company komt met drie nieuwe specials. Binnenkort verkrijgbaar bij de betere slijterijen en online shops.
Verder lezenBierboek met schuim van Ivo Thijssen en Has van Goethem is een heerlijk bierboek; om dorst van te krijgen.
Verder lezen'Op zoek naar smaak' is de titel van een documentaire, waarin Perry de Man op zoek gaat naar het bier in het glas van Rembrandt.
Verder lezen
"Een frisse kleur, sprankelende schuimkraag en citrusaromas in de geur doen al snel vermoeden dat dit een fris bier is. Dat is dan ook zeker waar, maar in de body zijn verrassend bloemige aromas te vinden, vergezeld door een goed getemde bitterheid. Het hogere alcoholpercentage is gelukkig niet onopvallend in de smaak, want anders kon dit wel eens een instinker zijn...."
Casper Meenink