7,8

Einstök Icelandic Winter Ale

Viking Ölgerd (2)

Einstök Icelandic Winter Ale van Brouwerij Einstök Ölgerd in Noorwegen is gebrouwen met dennennaalden! Bijzonder? Dat zeker, dit winterbier moet je geproefd hebben!

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
8.0%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
10-12 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten

Mijn bieren

7,8

Het oordeel van de Bierista's

Einstök Icelandic Winter Ale is beoordeeld met een gemiddelde van 7,8 door onze Bierista's

7,9

Smaak

7,8

Zicht

7,9

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,8

"Aangenaam winterbiertje uit IJsland om eens een keer te proberen. Licht en eenvoudig van toonzetting met daarin wel het beeld van ongrijpbare verfrissendheid en aromatiek van naalden van sparrenbomen. Geen super verwarming met de 8% alcohol."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Alcohol

7,8 Zicht Dieprood en vrij helder. Redelijk aanwezig licht beige van vrij fijn naar medium schuim, dat langzaam wegzakt.

7,9 Neus Vrolijke donker moutige en iets zoete geur met idee van fruit.

7,9 Smaak Mild strelende smaak met duidelijk een lijn van karamel en wat (koffie) gebrandheid van de mout. Zoete tinten met iets bitter. Verder niet zoveel vertoon in dit bier; de karamel lijnvoering blijft zich herhalen en is leidend, maar daarmee niet onaangenaam.

Spijssuggestie Mokka taart en gebak. Fudge cake en andere vormen waarin dit suiker product zich voordoet (iets met peer denk je aan). (Blauwader) kazen. (Spek) pannenkoeken met stroop.

Tijd als hoofdingrediënt: Hertog Jan onthult Grand Pilsener

De Limburgse brouwerij creëert met Grand Pilsener een premium bier binnen Pilsener-categorie.

Verder lezen

Gebrouwen door Vrouwen maakt uniek 0.5% bier

Heb je het gehoord? Gebrouwen door Vrouwen heeft een geweldig nieuw bier gelanceerd: Bloesem Bluf 0.5%.

Verder lezen

Hertog Jan lanceert de Hertog Jan Blikvanger

Hertog Jan introduceert met trots de Hertog Jan Blikvanger, dé duurzame oplossing om afval te verminderen en recycling te bevorderen.

Verder lezen

Proost op de Budelse Brouwerij - Tweevoudig Goud

Een gouden gloed schijnt over de Budelse Brouwerij. Tijdens de Dutch Beer Challenge 2023 heeft deze brouwerij twee Gouden Medailles in de wacht gesleept.

Verder lezen