Hieronder bevinden zich de meest populaire bier evenementen.
Wil je een evenement aanmelden, stuur dan een mail naar info@bierista.nl.
Zaterdag 18 november wordt in Oploo, Noord-Brabant de vierde editie van Bierproeverij Pruuve georganiseerd. Je geniet niet alleen van bieren maar uiteraard ook van lekker eten en gezellige live-muziek!
Deze vierde editie wordt er flink uitgepakt en kan je in het gezellige Noord-Brabant 40 bieren uit 6 verschillende landen proeven. Een proefglaasje á 15cl kost €1,80 en de entree van deze bierproeverij is gratis. De bieren die aanwezig zijn bij Bierproeverij Pruuve zijn afkomstig uit Nederland, België, Engeland, de Verenigde Staten, Duitsland en Tsjechië. Alle bieren worden op de bierkaart beschreven, zo kan je dus altijd iets vinden naar jouw smaak!
Live muziek zal verzorgt worden door gitarist Rogé Zwart. Verwacht een breed spectrum van de jaren ’70 tot de 21e eeuw. Ook van hapjes of een smakelijk diner kan genoten worden tijdens Bierproeverij Pruuve.
Via de Facebookpagina blijf je op de hoogte!