Hieronder bevinden zich de meest populaire bier evenementen.
Wil je een evenement aanmelden, stuur dan een mail naar info@bierista.nl.
Kasper Katuin van Kasparus Brouwerij houdt op zaterdag 23 april een proeverij met Flevolandse bieren. Tijdens de proeverij gaat het vooral om het genieten en de gezelligheid. Het evenement is voor alle mannen en vrouwen die verschillende smaken kunnen waarderen.
Er worden acht bieren geproefd. Deze worden bekeken, besnuffeld en uiteraard geproefd, waarbij de eigen bevindingen genoteerd kunnen worden op een proefformulier. Tijdens het beoordelen van de bieren wordt ook een hapje geserveerd. De brouwerijen die zaterdagavond 23 april hun bieren geschonken zien zijn:
Bieren van Brouwerij Pracht uit Dronten
Microbrouwerij Gebr. Ducaat uit Zeewolde
Brouwerij Stijl uit Almere
Brouwerij Kasparus uit Nagele
De kosten bedragen € 25 euro. Aanmelden kan tot en met woensdag 20 april via kasparus@picoweb.nl. Er is plaats voor maximaal dertig bierliefhebbers.