Hieronder bevinden zich de meest populaire bier evenementen.
Wil je een evenement aanmelden, stuur dan een mail naar info@bierista.nl.
Aan het Ketelhuisplein in Eindhoven ben je zaterdag 24 maart aan het juiste adres voor een heel gezellig bierfestival. De Bierbrigadier en het Ketelhuis slaan de handen weer in elkaar om een tof Bier & Big Fest neer te zetten. Dit keer dus met thema ‘End of Winter’.
Dit is misschien wel het fijnste festival voor liefhebbers van speciaalbier, vooral zo aan het einde van de winter. De lente breekt aan en dat vieren we natuurlijk maar al te graag. Proef van de nieuwste en meest bijzondere creaties van heel interessante brouwers uit binnen – en buitenland.
Reken op bieren van Brewdog, Lervig, Boundary, Laugar Brewery, en Hornbeer. Houd de Facebookpagina van het event in de gaten voor alle updates en brouwers die hier aanwezig zijn!